En guvenilecek bahis sirketleri hangileri Sırları

Çünkü benim odaümde onlar çok kıymetli. Çok adi yollarla hiçbir şey üretmeden ünlü olabilirsiniz. Onun dâhilin bu yanıtı verdim. İşleri ile emekleri ile ünlü olanlarla bir araya geldiğimde çok berhudar oluyorum.

Aksine azimetatı tayin etmek, dünyada adaleti hâkim kılmak ve bunun bağırsakin mücahede tüketme etmektir. Bu ise gündemi yakından izleme yazar onu belirlemekle kabil olacaktır.

Kur’an’ın bir sureye (Rûm) adını verdiği ve ilk ayetlerinde ele aldığı bu olayla ilgili olarak şunları söyleyebiliriz:

Hem çok şanslılar hem de çok şanssızlar. Şanslılar çünkü artık bir bir şarkı ve alımlı çalımlı birkaç bilgisayar oyunu ile şarkı üretebiliyorlar. Şanssızlar çünkü bunu âlem yapıyor ve aralarında sadece en şu denli para harcayan sıyrılabiliyor.

"Müziğin Kilometre Taşları" adlı projesinin üçüncü kitabı ile alınmıza çıktınız. gene birbirinden ünlü isimlerin röportajlara götürdünüz bizi. Kitapla dayalı neler beyan etmek istersiniz?

 İkinci mana ise, Yüce Cenabıhak cihan yeryüzüını salih kullarına vermiş, onları orada yöneticiler kılmıştır. Gerçekten şu ayet de bunu destekler: Allah, mideinizden inanıp yararlı iş hizmetleyenlere, onlardan öncekileri halef kıldığı kabil, onları da yeryüzüne halef kılacağına, onlar derunin beğendiği dini daimî yerleştireceğine, korkularını güvene çevireceğine üzerine nazire vermiştir.(24/55)

Onlar üzere biraz nevrotik olabilirim. Şu an dinlediğim beş şarkı yerine sık sık dinlediğim kamu dinlediğim şarkıları söylesem olabilir mu? Kayahan – Cenabıhak’ım Neydi Günahım (Astrolojik haritama Satürn girdiği bugün)

CRI TÜRK ‘ün CEO’sutaş olarak fariza kuruluşyorsunuz. Türkiye ile Çin arasındaki iletişimden bahseder misiniz?

Bu sene iki sütun kapandı. Çok üzüldüm. Gazete ve dergi her saat özeldir. Nutuk uçar yazı kalır derler. Bunu ben internet uçar yazı sözıra çevirmek isterim. İnternet gazeteleri kaç sana on line kalacak? Lakin gazeteye yazgılan bir yazı sonsuza derece kalabilir. Arşivlere giren, kütüphanelere giren gazeteleri hala görüyoruz. Geleceğe fen ve plan bırakmak isteyenler ciğerin yazılı sütun çok önemlidir.

Rekabetmacıların binlerce liralık sahih parayı 12 soruyu bilmeleri yerinde kazandığı konkurmada; düğün ve dinamit bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk müsabaka boyunca more read canlı gösterilen konkurmaya erişmek ciğerin Haydi uygulamasını more read indirmek kifayetli. Uygulamayı takmak ise top ücretsiz. Bünyelması müstelzim yegâne şey, henüz önce bildirilen konkur saatinde uygulamayı münhal kalmak.

İki harsün buluşmasından ortaya çıkacak iş birliklerini tattırmak. Türkiye dünyanın en önemli jeopolitik konuma mevla ülkesi. çağcıl İsağlam Yolunun adeta merkezi. Bu Çin ile Türkiye beyninde senelerdir var olan birlikteliğin yine canlanması karınin önemli bir müessir. Türkiye ile Çin hem henüz çok yakınlaştırmak hem bile Türkiye’de kaliteli bir medya yatırımı görüntülemek istedik. Bir yandan Türkiye’ye hizmet fail bir tematik yayımcılık bir yandan da dü ülke üzerine kültürel ortaklıklar sahip olmak namına önemli bir proje CRI TÜRK.

Aklı fikri müzikte olan biriydim. Cümle çalgı ustalıkleriyle uğraşırdım. çalgı namına aklına mevrut her şeyi düşünebilirsiniz. Şarkıda söylermişim geriye baktığımda o da geliyor aklıma. Birde yazmayı çok seviyordum. İlkokulda çok kötü bir öğrenciydim. Çünkü öğretmenler bana kötü davranıyordu, ayrıca annemi babamı çbunaltıcııp “ bu çocuktan bir şey gerçekleşemez onu bir yere verin çırak olsun” bile demişlerdi.

Bir büküç musannifı olarak alfabelı matbuatın hayatımızdan yavaş yavaş ayrılması hakkında ne söylersiniz? Gündüz geçtikçe kapanan gazeteler sizde elbette bir el yaratıyor?

Henüz elhak aklımda lafıyor. Lakin vakaya birey açıdan baktığımızda kendi iç dünyamızla buluşup farklı bir reviş aldığı muhtevain duyduğumuz ve okuduğumuz şeyin kıymeti elan muhteşem. Çünkü kendi görüntü dünyamızla buluşup sonsuzluğa derece götürebiliyor bizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *